Vitajte v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti SPLN

Vitajte na stránke Sanatória pre liečbu neplodnosti SPLN, s.r.o. Navštívili ste našu stránku pravdepodobne preto, že Vy a Váš partner chcete mať dieťa, ale Vaša túžba sa zatiaľ nesplnila. Veríme, že tu nájdete informácie, ktoré Vám pomôžu Váš problém úspešne vyriešiť.

Naša história

Sanatórium pre liečbu neplodnosti SPLN, s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré Vám od mája 2006 ponúka komplexnú špecializovanú starostlivosť v diagnostike a liečbe neplodnosti. Vysokou odbornosťou zamestnancov a špičkovým prístrojovým vybavením sa radí medzi najmodernejšie pracoviská asistovanej reprodukcie. Máme uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami na Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti reprodukčnej gynekológie, embryológie a reprodukčnej genetiky.

Sanatórium pre liečbu neplodnosti SPLN s.r.o. poskytuje:

Náš tím je špičkou v poskytovaní služieb v odbore. Pozrite sa na naše štatistiky a výsledky.

Zmluvné zdravotné poisťovne

Naša spoločnosť má uzavreté zmluvy so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, poisťovňou Dôvera a Union, teda so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Dokumenty na stiahnutie

Certifikáty

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

Ordinačné hodiny:

Pondelok – Piatok: 7:30 – 15:30
Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

On-line linka:
konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/