Tatiana Kmeťová

Tatiana Kmeťová – laborant/IVF koordinátor

Štúdium na Strednej zdravotníckej škole v Košiciach v odbore zdravotnícky laborant ukončila v roku 1989. Absolvovala postgraduálne špecializačné štúdium v odbore Klinická biochémia v Bratislave. V rokoch 1989 – 2001 pracovala ako biochemická a hematologická laborantka v Detskej nemocnici v Košiciach. Od roku 2001 pracovala v Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach ako embryologická laborantka. Od septembra 2016 je zamestnaná v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti – SPLN v Košiciach ako laborant-koordinátor.

Zo súkromia: Milujem rockovú kapelu KiSS a nepohrdnem ani vážnou hudbou, hrám rada na klavír. Veľmi rada svojim dvom deťom háčkujem hračky a obľubujem humor a vtipné príhody, ktoré vždy zažívam a rada sa s nimi aj s kolegami podelím.

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

Ordinačné hodiny:

Pondelok – Piatok: 7:30 – 15:30
Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

On-line linka:
konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/