Tatiana Kmeťová – laborant/IVF koordinátor

Štúdium na Strednej zdravotníckej škole v Košiciach v odbore zdravotnícky laborant ukončila v roku 1989. Absolvovala postgraduálne špecializačné štúdium v odbore Klinická biochémia v Bratislave. V rokoch 1989 – 2001 pracovala ako biochemická a hematologická laborantka v Detskej nemocnici v Košiciach. Od roku 2001 pracovala v Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach ako embryologická laborantka. Od septembra 2016 je zamestnaná v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti – SPLN v Košiciach ako laborant-koordinátor.

Zo súkromia: Milujem rockovú kapelu KiSS a nepohrdnem ani vážnou hudbou, hrám rada na klavír. Veľmi rada svojim dvom deťom háčkujem hračky a obľubujem humor a vtipné príhody, ktoré vždy zažívam a rada sa s nimi aj s kolegami podelím.

Kontakt

Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

Ordinačné hodiny:

Pondelok – Piatok: 7:30 – 15:30
Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

On-line linka:
konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.