MVDr. Viera Babaríková

MVDr. Viera Babaríková

V roku 2001 ukončila štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva v Košiciach. V rokoch 2001 – 2006 pôsobila ako embryológ v Centre asistovanej reprodukcie na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach. V roku 2003 obhájila na Univerzite veterinárskeho lekárstva v Košiciach minimovú prácu na tému Kryokonzervácia v asistovanej reprodukcii. V rokoch 2006 – 2010 pracovala ako embryológ v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti SPLN, spol. s r.o. v Košiciach, kde po materskej dovolenke znovu nastúpila v roku 2019. Je autorkou a spoluautorkou viacerých odborných vedeckých prác a prednášok v odbore embryológie a asistovanej reprodukcie.

Zo súkromia: Mám rada literatúru, ktorej som sa pred časom venovala aj ako autor poviedok, teraz už len z pozície čitateľa. Relaxujem pri prechádzkach so psom. Asistovaná reprodukcia mi prirástla k srdcu od prvého dňa v práci a preto som veľmi rada, že môžem byť súčasťou tímu, ktorý sa zo všetkých síl snaží pomôcť splniť našim klientom ich najkrajšie želanie.

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

Ordinačné hodiny:

Pondelok – Piatok: 7:30 – 15:30
Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

On-line linka:
konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/