MUDr. Vladimíra Kováčová, MBA

Po ukončení štúdia v odbore všeobecné lekárstvo na LF UPJŠ v Košiciach pracovala ako sekundárny lekár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia NsP v Trebišove.
V roku 2015 nastúpila na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie UNLP v Košiciach, kde pracuje doteraz. Zároveň pôsobí aj v ambulantnej sfére. V roku 2018 absolvovala špecializačnú skúšku na SZU v Bratislave v odbore gynekológ-pôrodník. V roku 2016 úspešne absolvovala štúdium manažmentu zdravotníctva v Prahe a získala titul MBA.
Zúčastňuje sa pravidelne na vzdelávacích podujatiach, je členkou SGPS a EAES.
Od januára 2020 je súčasne členkou tímu centra asistovanej reprodukcie SPLN.

Zo súkromia: Rodinu si vážim nadovšetko, môj syn je pre mňa všetkým. Venujeme sa rôznym športom, turistike, tancu, cestovaniu.
Mojim heslom je výrok Georga Washingtona: “ Život nie je o tom, koľko rán rozdáš, ale koľko rán dostaneš a dokážeš vstať. Koľko rán dostaneš a posunieš vpred seba aj ostatných…”

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

  Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

  Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

  Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

  Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

  Ordinačné hodiny:

  Pondelok – Piatok:  7:30 – 15:30
  Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

  On-line linka:
  konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
  Mgr. Štefánia Kunayová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/