MUDr. Michal Poláček, MBA

Ukončil štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci v roku 1986. Do roku 1991 pracoval na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Mestskej nemocnici v Ostrave. V roku 1989 atestoval v obore gynekológia a pôrodníctvo. Asistovanej reprodukcii sa venuje nepretržite 24 rokov. Špecializačné štúdium v odbore reprodukčná medicína absolvoval v roku 2015. V rokoch 1993 – 2014 pracoval ako lekár a riaditeľ v Gyncentre Ostrava. Od 2011 do 2016 pôsobil ako odborný zástupca a lekár v Gyncentre Clinic Katowice, 2015 až 2016 – Reprofit International Brno – klinika pre liečbu neplodnosti ako lekár – IVF špecialista. Od augusta 2016 pracuje v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti SPLN ako odborný garant a výkonný lekár.

Zo súkromia: Som rodený Čechoslovák, ktorý miluje pohľad na svet z motorky, mám rád príjemných ľudí, som vášnivý gurmán a tiež farmár – hospodár. Skúsenosť a odbornosť sú mojimi predpokladmi pre každý ďalší pracovný úspech.

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

  Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

  Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

  Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

  Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

  Ordinačné hodiny:

  Pondelok – Piatok:  7:30 – 15:30
  Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

  On-line linka:
  konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
  Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/