Mgr. Katarína Willert

Mgr. Katarína Willert

Štúdium na fakulte prírodných vied VŠPg v Nitre ukončila v roku 1995 v odbore biológia. V rokoch 2002 – 2017 pôsobila ako medicínska reprezentantka pre gynekologické a urologické odbornosti pre rôzne farmaceutické spoločnosti. V rokoch 2003 – 2017 absolvovala kurzy komunikácie, manažmentu, typológie klienta. Ovláda aktívne anglický a nemecký jazyk, maďarský jazyk na úrovni materinského jazyka. Absolvovala zahraničné stáže v Nemecku v roku 1995 -1998 a na Hawai v USA v roku 2002.

Zo súkromia: Všetok svoj voľný čas venujem svojej rodine a cestovaniu, pretože pri dvojčatách, ktoré toho času majú pred pubertou nie je núdza o rušné dni. Riadim sa heslom, čo sa nedá urobiť, to hravo vykomunikujem.

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

Ordinačné hodiny:

Pondelok – Piatok:  7:30 – 15:30
Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

On-line linka:
konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/