Dipl. sestra Michaela Šoffová

V roku 2016 ukončila vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná všeobecná sestra na SZŠ sv. Alžbety v Košiciach. Od ukončenia štúdia pracuje v spoločnosti Sanatórium pre liečbu neplodnosti – SPLN v Košiciach ako sestra a koordinátorka.

Zo súkromia: Volajú ma Miška, v práci som benjamín, ale mám do budúcna jasnú víziu. Milujem svojho psíka, mám rada prácu v záhrade, športujem, korčuľujem, plávam a starám sa o zvieratá všetkého druhu. Ochota a empatia ma prenasleduje každý deň a ňou sa prezentujem aj voči našim klientom.

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

  Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

  Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

  Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

  Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

  Ordinačné hodiny:

  Pondelok – Piatok:  7:30 – 15:30
  Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

  On-line linka:
  konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
  Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/