Bc. Karolína Lehotská

Bc. Karolína Lehotská

Po ukončení štúdia na Strednej zdravotníckej škole v Košiciach v odbore zdravotnícky laborant pracovala od roku 1992 na LF UPJŠ v Košiciach na Katedre histológie a embryológie a neskôr aj v ústave chémie a biochémie ako laborantka. Aktívne sa zúčastňovala na výučbe študentov LF UPJŠ a na rôznych výskumných projektoch. Od roku 2008 pracovala v centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach ako embryologická laborantka. V roku 2012 získala titul bakalár na VŠZaSP v Bratislave v odbore laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve. Od septembra 2016 je zamestnaná v Sanatóriu pre liečbu neplodnosti – SPLN v Košiciach ako embryologický laborant.

Zo súkromia: Milujem prírodu, šport a hudbu. Cvičím aerobic, bicyklujem, behám a vo voľnom čase sa rada venujem aj ručným prácam. Šijem, pletiem a háčkujem rôzne módne doplnky. Hovoria o mne, že som puntičkárka a veci rada doťahujem do najmenších detailov.

Kontakt

Napíšte nám a neváhajte sa objednať, alebo opýtať Vaše otázky, na ktoré Vám radi obratom odpovieme:

Súhlasím so spracovaním mena a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti.

Zaškrtnutím súhlasíte s spracovaním Mena/Priezviska a e-mailovej adresy spoločnosťou SPLN - Sanatórium pre liečbu neplodnosti pre potreby ďalšej komunikácie.

Akým spôsobom sa môžem dostať do Sanatória pre liečbu neplodnosti?

Môže Vás odporúčať Váš gynekológ prvého kontaktu, ale takisto môžete prísť priamo do Sanatória pre liečbu neplodnosti – SPLN s.r.o., najlepšie po predchádzajúcom telefonickom dohovore. So sebou si prineste výmenný lístok, výsledky predchádzajúcich vyšetrení, ak ste nejaké absolvovali, tiež nálezy z operácií, laparoskopie, hysterosalpingografie alebo genetického vyšetrenia.

Ordinačné hodiny:

Pondelok – Piatok: 7:30 – 15:30
Na odborné vyšetrenie sa môžete objednať počas ordinačných hodín telefonicky na telefónnom čísle  055 / 625 31 51, alebo na mobilnom čísle 0917 848 071.

On-line linka:
konzultácie, riešenie prípadných zdravotných ťažkostí:  0917 848 071
Mgr. Štefánia Dzurillová /vedúca sestra/  alebo Dipl. sestra Michaela Šoffová /sestra – koordinátor/